• 09124660856-09387500689
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Post Formats

وین‌تک در جمع سرآمدان دنیا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
شرکت آدپروفیل با مدیریت مهندس کاوه خداپرست، به عنوان بزرگترین تولیدکننده پروفیل یوپی‌وی‌سی ایران با نشان تجاری نام آشنای ایرانیان یعنی وین‌تک، در جمع سرآمدان تولیدکنندگان پروفیل‌های یو‌پی‌وی‌سی جهان قرار گرفته و با به دست آوردن گواهینامه رال آلمان، فصل تازه‌ای از رقابت بر سر کیفیت را رقم زده است؛

 

وین‌تک در جمع سرآمدان دنیا

 

شرکت آدپروفیل با مدیریت مهندس کاوه خداپرست، به عنوان بزرگترین تولیدکننده پروفیل یوپی‌وی‌سی ایران با نشان تجاری نام آشنای ایرانیان یعنی وین‌تک، در جمع سرآمدان تولیدکنندگان پروفیل‌های یو‌پی‌وی‌سی جهان قرار گرفته و با به دست آوردن گواهینامه رال آلمان، فصل تازه‌ای از رقابت بر سر کیفیت را رقم زده است؛ موفقیتی بزرگ و قابل تحسین که با تلاش‌ها، سرمایه‌گذاری‌های بسیار، در حرکت به سمت کیفیتی فراتر از استانداردهای رایج به دست آمده و البته  نمی‌توان هدایت‌های مدیرعامل سخت‌کوش و  آینده‌نگر این گروه صنعتی عظیم و تیم حرفه‌ای و متخصص وین‌تک را نادیده گرفت. وین‌تک با موفقیت و قبول شدن در آزمون‌های سخت و فنی موسسه رال آلمان، به تولیدکنندگان و نمایندگان خود در سراسر کشور کمک می‌کند که تنها به فکر تولید و نصب در و پنجره‌های یک بیندیشند و در رقابت بر سر کیفیت‌، همواره خود به فکر اول شدن و بی‌رقیب ماندن بیاندیشیند. 

نبض تولید در شرکت آدپروفیل با 16 خط اکسترودر به صورت شبانه‌روزی و با کوشش 240 نفر در کارخانه و 50 نفر در دفتر مرکزی وین‌تک متفاوت می‌زند، چرا که مدیران ارشد و کارشناسان خبره و نیروی انسانی ماهر و آموزش دیده وین‌تک، هر لحظه به برتری در کیفیت می‌اندیشند و تحقق شعار وین‌تک، پنجره یک را به یک باور و واقعیت تبدیل کرده‌اند. افزون بر اینکه آزمایشگاه فوق‌ پیشرفته و مجهز وین‌تک دلیل مستحکم برای اثبات کیفیت پروفیل‌های تولیدی این شرکت به شمار می‌آید با این همه مدیریت وین‌تک گام بلندی را برداشت تا اخذ گواهینامه از موسسه بین‌المللی و معتبر رال آلمان، مهر تایید جهانی بر کیفیت وین‌تک باشد. 

گروه صنعتی آد پروفیل تولیدکننده پروفیل یوپی ‌وی‌سی با نشان تجاری وین‌تک، موفق به دریافت گواهینامه فنی رال شد که این موفقیت در نتیجه درایت و پشتکار مدیریت و تلاش گروهی کارشناسان و نیروی انسانی شاغل در این شرکت موفق به دست آمد. به گزارش دنیای نما و پنجره، بر اساس اعلام روابط عمومی شرکت وین‌تک، موسسه RAL یکی از مطرح‌ترین، شایسته‌ترین و شناخته‌شده‌ترین موسسات در زمینه سنجش کیفیت محصولات پیشرفته پلیمری به ویژه در صنعت پروفیل یوپی‌وی‌سی جهان به شمار می‌آید که با هدف بررسی شرایط فنی، کیفی و نظارت بر روند تولید بسیاری از محصولات صنعتی تاسیس شده است. این گزارش می‌افزاید: دریافت گواهینامه فنی موسسه رال از سوی شرکت‌های تولیدکننده پروفیل یوپی‌وی‌سی نشان می‌دهد که پروفیل‌های تولید شده مطابق با مقررات GKEF بوده و از لحاظ استحکام و کیفیت در محدوده استاندارد RAL GZ-716 قرار دارند.

وین‌تک چگونه این راه دشوار را آسان طی کرد؟ ابتدا، با نمونه‌برداری از پروفیل‌های وین‌تک توسط کارشناسان مستقل، پروفیل‌های انتخاب شده برای گذراندن تست‌های فنی به موسسه SKZ آلمان به عنوان یکی از بزرگترین موسسات تحقیقاتی و آزمایشگاهی و همچنین ممیزی کیفیت پروفیل یوپی‌وی‌سی در جهان ارسال شد. اما این پایان کار نبود و همزمان با انجام آزمون‌های سخت بر روی پروفیل وین‌تک مطابق با استاندارد RAL GZ-716، کارشناس خبره، فنی و ممیز SKZ با حضور در محل شرکت وین‌تک تمامی فرآیند تولید را با دقت و  وسواس زیاد زیر نظر گرفت و از مرحله ورود مواد اولیه به شرکت، میکسر، فرایند تولید، کنترل کیفی حین تولید، آزمایشگاه، بسته‌بندی، انبار و هر آنچه که بر کیفیت محصول تولیدی می‌تواند موثر واقع شود، بازدید و بازرسی کرد.

حالا وین‌تک با دریافت گواهینامه رال آلمان در جمع باشگاه برترین‌های صنعت پروفیل یوپی‌وی‌سی جهان قرار گرفته است، چرا که خبرگان و متخصصان صنعت تولید پروفیل‌های یوپی‌وی‌سی به خوبی می‌دانند که آزمون‌های دقیق، تخصصی و دشوار در آزمایشگاه موسسه SKZ با هدف بررسی خصوصیات مواد اولیه و همچنین محصول نهایی یعنی پروفیل‌های یو‌پی‌وی‌سی انجام می‌گیرد و دریافت گواهینامه‌های صادره از SKZ بیانگر این است که کلیه آزمون‌های تعریف شده در استاندارد RAL GZ-716 با موفقیت پشت سرگذاشته‌ شده است.

 موفقیت وین‌تک در به دست آوردن نشان کیفیت رال آلمان از برترین موسسه بین‌المللی جهان، مهر تاییدی است بر کیفیت بالای محصولات تولیدی وین‌تک در ایران. البته مدیریت و کارشناسان شرکت وین‌تک گام بلندتری را هم برداشته‌اند و مصمم هستند تا نشان کیفیت رال برای پروفیل‌های لمینیت شده تولیدی این شرکت موفق را دریافت کنند و آخرین خبر اینکه الزامات استاندارد RAL GZ-716 آلمان برای پروفیل‌های لمینیت شده وین‌تک در حال پیاده‌سازی است.

 استقبال از وین‌تک در 2 نمایشگاه

 استراتژی صنعتی و تجاری مدیریت شرکت آدپروفیل حمایت از نمایندگان برگزیده و برتر وین‌تک در نمایشگاه‌های تخصصی صنعت ساختمان در سراسر استان‌های ایران است.  خبر دیگر اینکه بازدیدکنندگان از پانزدهمین نمایشگاه تخصصی و بین‌المللی صنعت ساختمان قائم شهر و بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان مشهد از محصولات عرضه شده توسط نمایندگان ممتاز وین‌تک به شایستگی استقبال کردند. پانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته استان مازندران با حضور شرکت‌های ایرانی و 2 کشور ترکیه و چین برگزار و نماینده رسمی وین‌تک با تمرکز بر محصولات و خدمات مبتنی بر آخرین نسل فناوری تخصصی درب و پنجره، جدیدترین محصولات وین‌تک را در این نمایشگاه به مخاطبان عرضه کرد. همچنین غرفه نماینده رسمی وین‌تک به عنوان غرفه نمونه در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان مشهد انتخاب شد. نماینده رسمی و دارای گواهینامه A+ این مجموعه با تمرکز بر محصولات و خدمات مبتنی بر آخرین نسل فناوری تخصصی درب و پنجره علاوه بر به نمایش گذاشتن قابل ستایش محصولات وین‌تک، نشان غرفه نمونه را از آن خود کرد.  نماینده رسمی و دارای گواهینامه A   این برند پرافتخار ایران در شانزدهمین  نمایشگاه ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی بیرجند، جدیدترین محصولات وین‌تک را در این نمایشگاه به بازدیدکنندگان عرضه کرد.

برای مشاهده فایل پی‌دی‌اف این گفتگو کلیک کنید.

 

منبع :http://www.donyayepanjereh.com


دسته بندی مطالب

 • نمونه کار آی پی
 • پروفیل UPVC چیست ؟

درباره ما

گروه صنعتی تابش گستر یکی از فروشندگان و تولیدکنندگان صنعت درب و پنجره upvc ld می باشد که این افتخار را دارد در خدمت تلاشگران صنعت ساختمان باشد


 

عضویت در خبر نامه

مطالب - مجموعه

 • اوروین (4958) (پست ها) 22 شهریور 1396

  درباره ما شرکت آلتین پلیمر ایرانیان سهامی خاص، به شماره ثبت ۱۴۷۴۵ با مدیر عاملی آقای حسینی به ثبت...

 • اولویت در طراحی یک پنجره مناسب (1964) (پست ها) 30 مهر 1398

  اولویت در طراحی یک پنجره مناسب . استفاده از پروفیل های کمکی :پروفیل...

 • پروفیل UPVC چیست ؟ (2752) (پست ها) 12 آبان 1396

  پروفیلUPVC چیست ؟ مواد اصلی UPVC را نفت خام و نمک طعام تشکیل میدهند . از نفت خام ، اتیلن...

2017© کلیه حقوق سایت متعلق به گروه صنعتی تابش گستر می باشد| طراحی و پشتیبانی توسط یک سایت یک تجارت
Notification